Новинки
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Акційні товари
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення

Про магазин

Магазин "iBelieve" з 2015 року є офіційним партнером найбільших постачальників електроніки в Україні.

Наша компанія надає клієнтам офіційну гарантію виробника і повне обслуговування протягом гарантійного терміну продукції. Наш інтернет-магазин пропонує клієнтам тільки оригінальний товар безпосередньо від заводу виробника. Також ми здійснюємо післягарантійне обслуговування на всю продукцію придбану у нас, тому, якщо вам потрібна професійна порада, допомога в налаштуванні тієї чи іншої техніки, її обслуговування або ремонт, ми з радістю допоможемо вам. Ми здійснюємо доставку по Києву і всій Україні. Наші кур'єри утворені і добре розбираються в товарі який доставляють, тому, якщо ви проживаєте в Києві, при доставці вашого замовлення, кур'єр легко зможе допомогти вам в початковій настройці замовленого товару і дати базову, необхідну консультацію.

Мета нашої компанії - сервіс найвищої якості! Ми працюємо і прагнемо до того, що б у кожного клієнта співпрацюючи з нами, залишалися тільки яскраві і позитивні емоції.

iBelieve - нам довіряють.

CES 2021: ювілейна лімітована версія колонок JBL L100 Classic 75

Виставка CES 2021 стала проривний точкою для компанії HARMAN. Їх підопічні JBL представили увазі публіки

CES 2021: переродження класики - JBL SA750

Інтегрований підсилювач SA750 випущений до 75-го ювілею компанії, як і акустика L100 Classic 75.

Наушники Sony WH-1000XM4: больше ИИ и других функций

Компания Sony наконец представила новую модель в линейке беспроводных наушников с шумоподавлением — WH-1000XM4. Слухи о релизе модели ходили еще с зимы, а теперь ее показали официально.

Беспроводные наушники Fly от Harman/Kardon

Компания Harman/Kardon сделала целый ряд анонсов на прошедшей выставке электроники CES 2020. Среди прочего, Harman выделила новую серию наушников Fly, состоящую из трех моделей: беспроводные Fly BT, полностью беспроводные Fly TWS и наушники с активным шумоподавлением Fly ANC.