Каталог товарів

КОРПОРАТИВНИМ КЛІЄНТАМ

Інтернет-магазин електроніки "iBelieve", пропонує корпоративним і постійним клієнтам широкий асортимент товарів від провідних світових брендів. У нашому каталозі представлений великий вибір комп'ютерної, побутової та офісної техніки, різних гаджетів, аксесуарів та інших товарів. Ми маємо багаторічний досвід роботи з різними державними і приватними компаніями, беремо участь в тендерах. Наша компанія прагне до постійного просуванню і створення найбільш вигідних і комфортних умов для клієнтів.

Якщо ви є підприємцем або юридичною особою, пропонуємо вам стати корпоративним клієнтом нашого інтернет-магазину. Спеціально для корпоративних клієнтів, ми розробили ряд вигідних і цікавих пропозицій:

 

  • 1. Широкий вибір товарів для корпоративних клієнтів

Каталог інтернет-магазину включає безліч категорій товарів, де представлені тільки якісні позиції. Якщо серед товарів в каталозі немає потрібної позиції, наші менеджери зроблять замовлення необхідного варіанту або підберуть аналог. Представлені в каталозі товари завжди є в наявності або доступні під замовлення.

 

  • 2. Вибір відповідного способу оплати і безготівковий розрахунок

Клієнт отримує рахунок-фактуру на електронну пошту або по факсу. Після підтвердження оплати, клієнт зможе оформити доставку і отримати товар. Також є можливість доставки після часткової передоплати.

 

  • 3. Персональний менеджер

В інтернет-магазині працюють справжні майстри своєї справи. Корпоративний відділ представляють досвідчені менеджери, які завжди готові відповісти на всі питання замовника і допомогти визначитися з вибором. Глибоке розуміння сучасних тенденцій ринку і специфіки бізнесу клієнтів – запорука формування довгих партнерських відносин.  

 

  • 4. Швидка доставка

Замовлення буде доставлений до Вас в офіс або в будь-яку іншу локацію. Це допоможе вам заощадити час, щоб розпланувати інші справи. Маючи в своєму розпорядженні власний автопарк, ми забезпечимо клієнту своєчасне отримання замовлення.

 

  • 5. Гарантія якості

Всі представлені в асортименті магазину товари, завезені на територію країни офіційно, мають необхідні сертифікати і документи, які можуть підтвердити їх достовірність. На кожен товар поширюється офіційна гарантія від виробника. Фахівці нашого сервісного центру забезпечують гарантійну та післягарантійне підтримку всієї реалізованої продукції.

 

  • 6. Тільки актуальна інформація

Інформація на сайті оновлюється щодня. У каталозі можна ознайомитись з детальними даними про характеристики, ціну та інші особливості товарів. Ми постійно додаємо в каталог нові товари і уважно стежимо за розвитком сфери IT.

 

Інтернет-магазин "iBelieve" - цінує кожного клієнта! Співпрацюючи з нами, замовники знайдуть відповідального і надійного постачальника. Ми використовуємо всі наші знання та досвід, щоб надавати своїм клієнтам і партнерам високоякісні продукти і професійні послуги, які допоможуть їм бути більш ефективними в своєму бізнесі. Зв'яжіться з нами вже сьогодні, щоб отримати оперативну відповідь. Для вас ми працюємо 6 днів на тиждень і оперативно відповідаємо на заявки в перший робочий день, навіть якщо вони були залишені в вихідний або свято. Швидкий і якісний сервіс гарантуємо! Бажаємо успіху вашого бізнесу і сподіваємося на плідну співпрацю!

 

Наші контакти:

(068) 115 1 604

(093) 115 1 604

info@ibelieve.com.ua

100% гарантія якості
100% гарантія якості
Тільки новий, запечатаний товар
Тільки новий, запечатаний товар
Доставка по всій Україні (2-3 дні ну максимум 4)
Доставка по всій Україні (2-3 дні ну максимум 4)
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину