Каталог товарів

Шановні клієнти! Ми працюємо в обмеженому режимі (лише з повною передоплатою), наявність, ціну та доставку уточнюйте у менеджера. Слава Україні!

Proscenic

Сортувати по:
Фільтр

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

PROSCENIC – це високотехнологічна компанія-виробник, заснована в 1998 році в Тайвані і на сьогоднішній день є великим виробником побутової техніки, що об'єднує дослідження, розробки, виробництво і продаж. Компанія нараховує понад 5000 співробітників. Має представництва в Китаї і Європі. Спочатку PROSCENIC в основному обслуговував японські бренди побутової техніки, такі як Panasonic, Hitachi, Zojirushi і Philips (спеціалізується на інтеграції OEM / ODM в сфері розумної побутової техніки).

З 2016 по 2019 рік компанія відкрила філії в Японії, Німеччині, Італії та Франції, щоб закласти міцну основу для локалізованого маркетингу і обслуговування техніки. Зараз продукти доступні більш ніж в 60 країнах по всьому світу і їх представленість зростає з кожним роком. Як відповідальна організація, компанія PROSCENIC також бере участь в програмі по захисту навколишнього середовища. На даний момент компанія інвестувала в розробку понад 20 продуктів, включаючи роботи-пилососи, бездротові пилососи, кухонна техніка, зволожувачі, іррігатори і так далі. Все це – пристрої, які, безперечно, спрощують життя, у вас з'явиться більше часу для відпочинку, сім'ї та улюблених захоплень. Вся розумна техніка управляється за допомогою смартфона і може бути віддалено налаштована на потрібний режим роботи.

На ринку України товари PROSCENIC офіційно стали доступні в 2021 році. Незважаючи на це, досвід тисяч людей по всьому світу доводить: Ви безсумнівно полюбите продукцію Просценік, завдяки їх якості, зручності у використанні і широкому функціоналу.

100% гарантія якості
100% гарантія якості
Тільки новий, запечатаний товар
Тільки новий, запечатаний товар
Доставка по всій Україні
Доставка по всій Україні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину