CES 2021: переродження класики - JBL SA750
Інтегрований підсилювач SA750 випущений до 75-го ювілею компанії, як і акустика L100 Classic 75. В обробці бічних панелей підсилювача використовується натуральний шпон тика, як і в лімітованої акустиці L100 Classic 75, таким чином створюється єдина візуальна концепція. Компанія черпала натхнення в двох класичних моделях SA600 і SA660, які випускалися в 1960-х і 1970-х роках. Виробник відніс новий підсилювач до повних підсилювачів класу G.
Зовнішній вигляд SA750 явно відсилає нас до стилю 70-х років, однак всередині SA750 реалізовані всі найсучасніші рішення, якими володіє Harman. Виробник заявляє про 120 Вт потужності на канал при опорі в 8 Ом або 220 Вт при 4 Ом.
Чим цікавий клас G? В підсилювачах даного класу здатні автоматично включати резервний блог харчування, якщо того вимагає складність музичного матеріалу. Це зроблено для того, щоб підсилювача завжди хапала струму навіть для самої вимогливої музики. Наприклад, якщо в фонограмі є різкі динамічні перепади, навіть при роботі з самим тихим сигналом звук не буде «бліднуть». Така особливість властива підсилювачів, які грають в класі A. В даному випадку виробник заявляє, що SA750 взяв від них найважливіше - детальність, точність, розбірливість і мінімальні спотворення навіть при найменшій гучності.
Новий підсилювач вміє приймати сигнал «по повітрю» за допомогою найпопулярніших нині рішень (Google Chromecast, Apple Airplay 2, Bluetooth, Wi-Fi), якщо користувач не хоче використовувати кабелі. Вбудований ЦАП з підтримкою UPnP (Ethernet і WiFi), Roon Ready і можливістю декодування MQA. Підсилювач отримав можливість калібрування звуку Dirac Live.
Однак, інженери не забули і про перевірених часом рішеннях. На борту SA750 встановлені фонокоректори для MM / MC картриджів, аналоговий вихід на навушники, AUX, вихід з передпідсилювача і кілька основних роз'ємів: RCA, оптікокоаксільние входи, а так само вхід під USB накопичувач.
На передній панелі розташувалися тумблери перемикання, що відповідають за стандартний функціонал і три регулятора: балансу, гучності і джерела.